درباره ما

گلپران

مجموعه گلپران در سال ۱۳۹۷ با هدف ارائه محصول با‌کیفیت و ارگانیک، توسط گروهی از دانشجویان شهرستان قاینات (پایتخت زعفران جهان) راه‌اندازی شد.

رضایت کشاورز

هدف اصلی این مجموعه در آغاز راه، شناسایی مشکلات کشاورزان این منطقه در زمینه فروش محصولات استراتژیک خود از قبیل زعفران، عناب، زرشک و … بود. پس از شناسایی مشکلات کشاورزان این منطقه سعی ما بر آن شد تا با حذف واسطه‌ها در فروش محصولات و خرید بی واسطه‌ی مشتریان از کشاورزان در کسب رضایت کشاورزان و حل بخش عمده‌ای از مشکلات آنها قدمی محکم برداریم.

رضایت خریدار

پس از بررسی های انجام شده مشکل عموم افراد جامعه عدم اعتماد و دسترسی به محصول با کیفیت و ارگانیک بود؛ مجموعه گلپران تمام تلاشش را به کار میگیرد تا همواره با ارائه محصولات با‌کیفیت و ارگانیک اعتماد و رضایت خریداران عزیز را به همراه داشته باشد.

 

پرسش های متداول

  • مجموعه گلپران همیشه سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد؛ در تمامی مراحل فروش محصولات به این هدف توجه داریم. در بسته بندی های زعفران از بسته بندی های فلزی استفاده کرده ایم که موجب حفظ عطر و طعم این محصول می شود. (شما میتوانید از اینجا مقاله مربوط به بسته بندی زعفران را بخوانید.) بسته بندی عناب پاکتی می باشد تا با حفظ کیفیت این محصول، قیمت تمام شده ی آن، برای خریدار نیز مقرون به صرفه باشد.
  • شما با خرید از این سایت محصولی سالم، طبیعی و باکیفیت خریداری میکنید. خرید بدون واسطه و مستقیم شما از کشاورزان موجب کمک کردن به این قشر زحمت کش می شود تا لااقل در امر فروش محصولات با کیفیت و درجه یک‌شان دغدغه ای نداشته باشند.
  • با حذف واسطه ها، کالای خریداری شده از کشاورز نسبت به قبل با قیمت بالاتری به فروش می رسد و این یعنی کشاورزان مسن می تواند با زحمت کمتر درآمد بیشتری داشته باشد. مجموعه گلپران به کشاورزانی که محصولاتی با کیفیت مطلوب به خریداران ارائه میکنند تسهیلاتی برای خرید ابزار کشاورزی، کود، سم و … به صورت وام پرداخت می کند. همچنین مجموعه گلپران با همکاری مهندسین کشاورزی به صورت مداوم و در دوره های زمانی مشخص از باغات و زمین های زعفران کشاورزان بازدید می کنند تا راهنمایی های لازم را به کشاورزان ارائه دهند.
  • مجموعه گلپران با هدف کمک به کشاورزان منطقه قاینات به وسیله حذف واسطه ها سعی در بازگشت امید به این قشر زحمتکش دارد. کشاورزان این منطقه با تمام تلاش و همتشان محصولاتی ارگانیک و مرغوب را تولید و روانه بازار فروش میکنند. در صورتی که محصول خریداری شده توسط شما کیفیت مطلوب ارائه شده در سایت و سایر شرایط کالای مرجوعی را نداشت میتوانید کالای خریداری شده را برگشت دهید.
  • شما باید کد تخفیف خود را در قسمت مربوطه آن در صفحه تسویه حساب وارد کنید و سپس روی دکمه اعمال بزنید تا تخفیف مورد نظر محاسبه شود.