از کجا زعفران قاینات بخریم؟

همیشه پیدا کردن بهترین ها کار دشواری است؛ حالا فکر کنید دنبال بهترین و مرغوب ترین زعفران جهان که زعفران قاینات می باشد، هستید!

زعفران محصولی است که کاشت و برداشت سختی دارد و همچنین شرایط آب و هوایی خاص خودش را دارد.

این عوامل باعث شده است که زعفران ادویه ای گرانقیمت محسوب شود.

متاسفانه امروزه فروشگاه های زیادی سعی در فروش زعفران های بی کیفیت خود با نام زعفران قاینات دارند و این موضوع باعث شده تقلبات در فروش زعفران زیاد شود؛ و اگر در این زمینه به هوش نباشید سرتان کلاه گذاشته می شود!

راه های زیادی برای خرید زعفران قائنات وجود دارد که در زیر به شرح چند مورد از آن ها میپردازیم:

1- خرید از فروشگاه اینترنتی گلپران:

مطمئن ترین و آسان ترین راه خرید زعفران قائنات، خرید از فروشگاه اینترنتی گلپران می باشد.

گلپران با حذف واسطه ها تلاش میکنند تا همواره محصولی با کیفیت و با مناسب ترین قیمت نسبت به سایر بازار های فروش به دست مشتریان عزیز برساند.

زعفران موجود در گلپران توسط زعفران کاران منطقه قائنات کاشت و برداشت می شود و پس از تایید کیفی در بسته بندی های فلزی شکیل به دست شما می رسد.

2- خرید مستقیم از کشاورزان:

مطمئن ترین راه و در عین حال سخت تربن راه خرید زعفران قائنات، خرید از کشاورز می باشد.

گلپران نیز با حذف واسطه ها بستری را فراهم میکند تا هم شما به صورت مستقیم از کشاورزان زعفران باکیفیت را خریداری نمایید و هم کشاورزان به درآمدی که در حد زحمت زیادشان است برسند؛

در زیر میتوانید سود کشاورز را از هر مثقال زعفران با خرید از فروشگاه گلپران ببینید!

زعفران قاینات

3- خرید از بازار مشهد مقدس:

زعفران به عنوان یکی از سوغات پرفروش مشهد می باشد و خیلی از افراد که برای تفریح یا زیارت به مشهد می آیند زعفران مورد نیاز خودشان را از بازار این شهر خریداری میکنند.

البته باید این مورد را خاطر نشان کنیم که به دلیل وجود برخی افراد سودجو و متقلب نمی توان تضمین کرد که زعفران موجود در بازار مشهد، زعفران قائنات باشد.

همچنین وجود واسطه ها باعث شده که زعفرانی که از بازار مشهد خریداری میکنید از قیمت واقعی آن حدود ۲۰ تا ۵۰ درصد گران تر باشد!

4- خرید زعفران از بازار قائنات:

یکی دیگر از راه های مطمئن خرید زعفران قائنات، حضور در شهر قاین و خرید از مغازه های فروش زعفران می باشد که البته این راه کمی مشکل، زمان بر و پر هزینه می باشد.

نتیجه گیری:

با وجود تقلبات فراوان خرید زعفران اصلی قائنات کار به شدت سختی می باشد؛

گلپران با هدف ارائه زعفران با کیفیت قائنات با قیمت مناسب و به صورت مستقیم از کشاورز توسط گروهی از دانشجویان قائنات که شغل پدر و اجدادشان کشاورزی بوده، تاسیس شده است تا با ارائه محصولی با کیفیت هم خیال مشتریان را از اصل و با کیفیت بودن محصول راحت کند و هم در جهت سود بیشتر کشاورزان کمکی به قشر زحمت کش کرده باشد.

اگر شما به کشاورزان قائنات دسترسی دارید میتونید شخصا از کشاورز خرید انجام بدهید ولی اگر به این کشاورزان دسترسی ندارید میتونید با خیال راحت زعفران قاینات را از گلپران خریداری نمایید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *