بسته بندی فلزی بهترین راه برای حفظ عطر و طعم زعفران

بسته بندی فلزی زعفران

صنعت بسته بندی یکی از مهم ترین عوامل در فروش محصولات است. بسته بندی مانند پل ارتباطی میان خریدار و کالا است؛ که به وسیله ی ظاهر و کیفیت خود به کالا شخصیت می دهد. بسته بندی بر اساس جنس مواد مصرفی به انواع مختلفی تقسیم می شود که می توان به بسته بندی فلزی ، شیشه ای، پلاستیکی، کاغذی و … اشاره کرد.

با تحقیقات صورت گرفته توسط مجموعه گلپران نشان داده شده است که مشتریان هنگام خرید به عوامل مختلفی در بسته بندی مانند جنس بسته بندی، حفظ کیفیت محصول، طراحی زیبا، حفظ سلامت انسان، آسانی حمل و نگهداری و… توجه می کنند.

از آنجا که ما در مجموعه گلپران همواره در تلاش هستیم تا با کیفیت ترین و طبیعی ترین محصول به دست مشتریان عزیز برسد و همچنین خریداران عزیز از سلامت کالا در حین پست اطمینان خاطر داشته باشند؛ از بسته بندی فلزی برای ارسال زعفران استفاده کرده ایم.

در این مقاله قصد داریم شمارا با بسته بندی فلزی و دلیل انتخاب این نوع بسته بندی آشنا کنیم.

تاریخچه استفاده از بسته بندی فلزی:

قدمت ساخت ظروف فلزی به ۲۳ سال قبل از میلاد مسیح برمیگردد. در سال ۱۹۵۸ قوطی آلومینیومی برای اولین بار تولید شد و به علت داشتن مزایایی شامل حمل و نقل آسان و مقاومت در برابر تغییرات شیمیایی و … به سرعت توسعه یافت.

در حال حاضر قوطی های فلزی توسط شرکت های بسته بندی ساخته می شود. برای تولید قوطی توسط شرکت ها، ورق های فلزی و حتی ۱۰ نوع لاک مجاز از خارج وارد می شود.

مزایای استفاده از ظروف فلزی در بسته بندی زعفران:

هریک از روش های بسته بندی مزایا و معایب خاص خود را دارا می باشد. بررسی های انجام شده روی انواع بسته بندی ها نشان داده است که استفاده از بسته بندی فلزی زعفران نسبت به سایر بسته بندی ها در حفظ کیفیت و عطر و طعم محصول موثرتر بوده و زمان ماندگاری محصول در مقایسه با بسته بندی های دیگر به مراتب افزایش می یابد.

بسته بندی فلزی زعفران

مزایا بسته بندی فلزی:

  • مقاومت در برابر گرما، نور، رطوبت و اکسیژن
  • غیر قابل نفوذ و محافظت از خواص، عطر و طعم محصول
  • عدم واکنش با محصول و تولید مواد مضر
  • مقاومت در برابر ضربه ی خارجی در هنگام ارسال محصول
  • استفاده از همین بسته بندی فلزی برای نگهداری زعفران در منزل برای مدت طولانی

۲ برای این مقاله

  1. سلام وقت عالی بخیر،
    به اطلاع می رساند زمینه فعالیت شرکت ما در زمینه تولید خاویار میباشد خوشحال میشویم ما در تهیه ظروف فلزی خود یاری فرمائید…

    1. بسته بندی هایی که ما استفاده میکنیم به صورت اختصاصی برای گلپَران طراحی شده؛ شما میتوانید بر اساس نیازتون، بسته بندی مورد نظرتون را از مغازه های پلاستیک و بسته بندی تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *